energetyczne  certyfikat energetyczny-R, PL   certyfikat energetyczny-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

certyfikacja energetyczna

CERTYFIKACJA

Czym jest Certyfikat Energetyczny?
Co to jest Certyfikat systemów zarządzania ?
Jakie kroki musimy podjąć żeby otrzymać Certyfikat Energetyczny?
Co to jest świadectwo charakterystyki energetycznej ?
 
AKTUALNE INFORMACJE

Obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów Dyrektywy 2002/91/W  Obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów Dyrektywy 2002/91/WE

Certyfikacja Energetyczna dla każdego typu budynku !!  Certyfikacja Energetyczna dla każdego typu budynku! Zapewniamy dojazd do klienta.

16.07.2009 Sejm wprowadził poprawki do projektu nowelizacji ustawy Prawo budowlane, czego konsekwencją jest uszczegółowienie przepisów dotyczących świadectw energetycznych.   16.07.2009 Sejm wprowadził poprawki do projektu nowelizacji ustawy Prawo budowlane, czego konsekwencją jest uszczegółowienie przepisów dotyczących świadectw energetycznych.

Ministerstwo Infrastruktury wyznaczyło kolejne terminy egzaminów dla osób ubiegających się o uprawnienie do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.  Ministerstwo Infrastruktury wyznaczyło kolejne terminy egzaminów dla osób ubiegających się o uprawnienie do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej

Portal certyfikacja.org rozpoczyna 
                   zapisy na kolejne wydania szkolenia dla 
                   chętnych do zdobycia uprawnień do sporządzania 
                   certyfikatów energetycznych..   Portal certyfikacja.org rozpoczyna zapisy na kolejne wydania szkolenia dla chętnych do zdobycia uprawnień do sporządzania certyfikatów energetycznych.

 
 
NEWSLETTER
ZAKŁAD CERTYFIKACJI

certyfikacja

Zakład Certyfikacji świadczy usługi dla firm zainteresowanych certyfikatami jakości energetycznej budynku w Europie.

Od lat współpracujemy z firmami doradczymi w różnych dziedzinach, konsultantami i specjalistami z różnych sfer gospodarki co pozwala otrzymać rzetelną informację na temat danego rynku jak i przepisów budowlanych.

Wszystko co robimy na rynku europejskim, robimy z myślą o naszych klientach. Dbamy i odpowiadamy za efekty swojej pracy.

 
ROZWIˇZANIA DLA BIZNESU
Copyright © 2004-2010 by certyfikacja w Rosji